Regulamin Newslettera

Subskrypcja Newslettera umożliwia zainteresowanym osobom otrzymywanie informacji wysyłanych na podany adres e–mail Użytkownika dotyczących tematycznie Usługi, w tym treści informacyjnych o nowych artykułach, rekomendacjach produktowych itp. Newsletter może także zawierać treści reklamowe, promocyjne i handlowe np. promocje konkursów i innych wydarzeń, usług i produktów Usługodawcy.

Subskrypcja Newslettera jest bezpłatna i dostępna dla każdego Użytkownika.

W przypadku zamawiania subskrypcji przez użytkowników zalogowanych, wykorzystywany przez Usługodawcę będzie adres e-mail użyty w ramach Konta Użytkownika, jeżeli Użytkownik wyrazi na to zgodę.

Po podaniu adresu e-mail w oknie zapisu na Newsletter Użytkownik otrzyma na ww. adres e-mail link aktywacyjny. Klikając w otrzymany link aktywacyjny, Użytkownik wyraża zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowych dostarczanych przez Mrofi Aleksandra Mrówczyńska z siedzibą w Łodzi w imieniu własnym lub na zlecenie jej Zaufanych Partnerów w postaci Newslettera.

Użytkownik może w każdym czasie zrezygnować z subskrypcji Newslettera za pomocą linku dezaktywacyjnego otrzymanego w treści Newslettera. Usunięcie z listy subskrybentów zostanie zrealizowane przez Usługodawcę natychmiastowo.

 


 

Wszelkie prawa zastrzeżone: Mrofi | 2019